Pracownik kontroli bezpieczeństwa / ochrony, Niemcy, niemiecka umowa

dodano: 29.07.2022

Nazywamy się Jobs+ i jesteśmy agencją HR. Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z wieloletnim doświadczeniem w branży chemicznej, poszukujemy kandydatów do pracy przy kontroli bezpieczeństwa.

Jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia, a dodatkowo możesz pochwalić się dobrym poziomem znajomości jez. Niemieckiego – to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Nie musisz mieć doświadczenia na podanym stanowisku – wszystkiego Cię nauczymy!

Twoje główne zadania to:

  • kontrola przestrzegania przepisów bezpieczeństwa określonych przez klienta (od ogólnego bezpieczeństwa pracy do środków zapobiegawczych w zakresie ochrony przeciwpożarowej)
  • przejmowanie wacht przeciwpożarowych
  • kontrola sprzętu ochronnego zgodnie z procedurą zezwolenia na pracę
  • identyfikacja potencjalnych zagrożeń
  • wspieranie dokumentowania bezpieczeństwa pracy
  • przeprowadzanie działań gaśniczych z użyciem małych środków gaśniczych
  • monitorowanie i w razie potrzeby inicjowanie łańcucha alarmowego

Od kandydatów oczekujemy:

  • znajomości jez. niemieckiego na poziomie min. komunikatywnym (B1)
  • wysokiego poczucia odpowiedzialności
  • mile widziane: wcześniejsze doświadczenie w przemyśle chemicznym, prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie – niemiecka umowa o pracę na pełen etat (okres próbny wynosi 6 msc.)
  • wynagrodzenie 14 euro brutto/h
  • zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę – 1-2 -os. pokoje za dopłatę 150 euro msc.
  • szkolenie stanowiskowe
  • możliwość wzrostu wynagrodzenia podstawowego do 16 euro brutto (po przepracowaniu 12-24 msc.)
  • zwrot kosztów dojazdu do pracy 100% – transport publiczny lub 0,30 euro za km w jedną stronę (maks. 40 km/dzień roboczy)

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij do nas swoje CV, a my opowiemy Ci więcej o warunkach zatrudnienia i odpowiemy na Twoje pytania.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 27404.

Numer osoby odpowiedzialnej za rekrutację – 609 331 761.

Nataliia Bilychenko + 48 609 331 761
brak informacji