Pracownik gospodarczy / Rolnik KONIE

dodano: 10.06.2022

Nazywamy się Jobs+ – jesteśmy agencją zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta, właściciela hodowli koni i kucyków walijskich oraz producenta płodów rolnych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko PRACOWNIKA GOSPODARCZEGO / ROLNIKA. Firma Klienta zapewnia profesjonalną opiekę i wyżywienie także dla zwierząt domowych, prowadząc dla nich pensjonaty. Ferma jest zlokalizowana w otoczeniu malowniczych równin oraz lasu.

Miejsce pracy: Baron (60 km na północny-wschód od Paryża)

Zakres obowiązków:

  • opieka nad zwierzętami (konie) – karmienie, czesanie, wyprowadzanie na wybieg
  • prace na polu – z użyciem narzędzi: motyka, siewnik, prasa
  • prace ogrodnicze (przycinanie drzew/krzewów, koszenie trawy)
  • jazda traktorem
  • rozwożenie owoców i warzyw
  • drobne prace konserwatorskie

Wymagania:

  • doświadczenie w opiece nad zwierzętami (konie)
  • umiejętność obsługi narzędzi/maszyn rolniczych – traktor, motyka, siewnik, prasa
  • komunikatywna znajomość języka francuskiego/angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • odpowiedzialność i motywacja do podjęcia długoterminowego zatrudnienia

Oferta:

  • zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę tymczasową (planowane przejęcie pracownika przez Klienta – kontrakt francuski po okresie próbnym)
  • 39 h tyg. – praca od poniedziałku do niedzieli – zawsze 2 dni wolne w tygodniu
  • długoterminowe zatrudnienie po okresie próbnym
  • wynagrodzenie – stawka 11 euro brutto do negocjacji
  • dodatek 10% od wynagrodzenia za wykonanie misji
  • wypłacany ekwiwalent za urlop
  • zapewnione wyżywienie
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę – 1-os. pokój z kuchnią i łazienką
  • auto służbowe
  • elastyczność z naszej strony w zakresie ustalenia terminu wyjazdu do pracy
  • sprawny i prosty proces rekrutacji drogą elektroniczną

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij do nas swoją aplikację, a my zajmiemy się resztą.

Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o zaznaczenie odpowiedniej zgody/zgód.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 27404.

Patrycja Ogłaza + 48 519 474 103
brak informacji