Pracownik do pakowania i wysyłki paczek

dodano: 02.12.2019

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, a firmy w tym czasie wysyłają zwiększoną ilość paczek dla swoich klientów.

Aktualnie wspieramy firmę zajmującą się sprzedażą naturalnych suplementów – jest prężnie działającą organizacją, która kieruje się hasłem „Zdrowie dla wszystkich” i dąży do znalezienia się na liście 500 największych światowych przedsiębiorstw. Jeżeli chcesz podreperować swój budżet na świąteczne prezenty, rozpocznij pracę na stanowisku:
Pracownik do pakowania i wysyłki paczek.

Twoje obowiązki na tym stanowisku:

  • rozpakowanie opakowań zbiorczych
  • pakowanie przesyłek i adresowanie ich do klientów
  • prace biurowe w zależności od potrzeb w danym momencie

Od osoby zatrudnionej na tym stanowisku, oczekujemy:

  • wykształcenia średniego
  • podstawowej znajomości obsługi pakietu MS Office
  • podstawowej znajomości języka angielskiego
  • mile widziana znajomość systemu B2B

W zamian, oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku (3-5 dni w tygodniu) w godzinach 10:00 – 14:00
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • wynagrodzenie godzinowe
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.

Zainteresowała Cię ta oferta? Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego linku aplikacyjnego i daj się poznać !

Patrycja Majk: +48 508 867 834
Pakowanie_wysyłka_paczek