Pracownik budowlany (budowa domów drewnianych)

dodano: 02.04.2021

Nazywamy się Jobs+, obecnie dla naszego Klienta, firmy budowlanej z wieloletnim doświadczeniem na rynku skandynawskim, poszukujemy Kandydatów do pracy przy stawianiu domów szkieletowych z drewna.

Jeśli posiadasz doświadczenie jako cieśla, stolarz, monter lub pracownik budowlany, to ta oferta jest skierowana do Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • montaż konstrukcji drewnianej, betonowanie, szalowanie, zbrojenie
  • praca na zewnątrz i wewnątrz: stawianie rusztowań, izolacja wełną, montaż okien, podłóg itd.

Wymagania:

  • podstawowe doświadczenie w pracach ciesielskich, stolarskich lub budowlanych
  • prawo jazdy kat. B
  • precyzja i dbałość o jakość wykonywanej pracy
  • sumienność, rzetelność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
  • stawkę godzinową 25-35zł netto (w zależności od posiadanego doświadczenia)
  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-17.00 (opcjonalnie w sobotę)
  • przez okres ok. 2-3 miesięcy budowa w Michałowicach, docelowo również inne projekty na terenie Małopolski i Śląska
  • możliwość podjęcia długoterminowej współpracy

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij do nas swoją aplikację, a my opowiemy Ci więcej o warunkach zatrudnienia i odpowiemy na Twoje pytania.

Katarzyna Kluska: +48 519 474 103
brak informacji