Pracownik administracyjny

dodano: 02.09.2022

Nazywamy się Jobs+ – jesteśmy agencją zatrudnienia

Obecnie dla naszego Klienta, dostawcy i wykonawcy systemów podłóg podniesionych, poszukujemy osoby na stanowisko Pracownika administracyjnego. Firma naszego Klienta działa w branży budowlanej od 1990 roku i może pochwalić się montażem już ponad 1 800 000 mpodłóg podniesionych w obiektach na terenie całej Polski. „Mazowiecka Firma Roku”, „Złoty Medal Budma”, „Rzetelna Firma” – to tylko niektóre z wyróżnień i certyfikatów przyznanych firmie, którą już niedługo właśnie Ty możesz zacząć reprezentować.

Lokalizacja: Warszawa (Bielany)

Zakres obowiązków:

  • wystawianie faktur (praca w programie Optima)
  • przyjmowanie, analiza faktur kosztowych, wprowadzanie faktur do systemu
  • przygotowywanie (kompletowanie) dokumentów do biura rachunkowego (raz w miesiącu), prowadzenie kasy gotówkowej (raporty miesięczne)
  • wprowadzanie przelewów bankowych, generowanie miesięcznych wyciągów bankowych
  • monitorowanie płatności
  • administrowanie zasobami biura (zakupy materiałów biurowych, artykułów spożywczych)

Wymagania:

  • co najmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość j. angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • znajomość programów pakietu MS Office (Word, Excel)
  • mile widziane: znajomość programu Optima, wykształcenie wyższe z obszaru ‘’rachunkowość i finanse”

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas nieokreślony podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem (okres próbny – 3 msc.)
  • wynagrodzenie​: 4000 netto/msc​., po okresie próbnym 5000 netto/msc​.
  • pracę od poniedziałku do piątku 8:30 – 16:30
  • komputer i telefon służbowy
  • benefity: pakiet medyczny, dofinansowanie do posiłków w pracy (15 zł dziennie)
  • szkolenia z programu Optima
  • szansę na długoterminową współpracę
  • szybki proces rekrutacji

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij do nas swoją aplikację, a my zajmiemy się resztą.

Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o zaznaczenie odpowiedniej zgody/zgód.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 27404.

Nataliia Bilychenko + 48 609 331 761
brak informacji