Pomocnik cukiernika

dodano: 03.09.2021

Nazywamy się Jobs+ i jesteśmy agencją zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta, cukierni czerpiącej zarówno z polskiej tradycji jak i promującej współczesne wypieki cukiernictwa francuskiego i włoskiego, poszukujemy kandydatów na stanowisko – Pomocnik cukiernika. Firma naszego Klienta działa na rynku cukierniczym od 2017 roku. Osoby ją współtworzące dużą wagę przykładają do wyboru produktów do wypieków – jakościowych i  lokalnych, aby móc zaoferować gościom jak najlepsze doznania smakowe.

Twoje zadania, będziesz:

  • pracować z półproduktami ciastkarskimi, czekoladą i półproduktami z czekolady
  • pomagać w przygotowywaniu ciast i wyrobów z ciast (drożdżowego, francuskiego i półfrancuskiego, kruchego, biszkoptowego)
  • ucierać ciasta parzone, pomagać w produkcji wyrobów z ciasta parzonego, ciasta bezowego, wyrobów bezowych
  • dekorować, obkładać oraz wykańczać torty i desery

 Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku pomocnika cukiernika min. 1-2 lat

Mile widziane:

  • wykształcenie gastronomiczne – cukiernicze
  • ukończone dodatkowe kursy cukiernicze (makaroniki, praliny, obkładanie tortów, itp.)
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub zlecenie – w zależności od preferencji kandydata (zawartą bezpośrednio z firmą)
  • pracę 8-10 h dziennie (od 7:00-9:00 do 17:00-18:00) od poniedziałku do niedzieli w systemie dwa na dwa
  • możliwość otrzymania zakwaterowania oraz wyżywienia
  • udział w praktycznych i merytorycznych kursach oraz szkoleniach z zakresu wiedzy cukierniczej
  • szansę na długoterminową współpracę

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij do nas swoją aplikację, a my opowiemy Ci więcej o warunkach zatrudnienia i odpowiemy na Twoje pytania!

Patrycja Ogłaza + 48 739 016 626
brak informacji