Operator Programista frezarek/tokarek CNC

dodano: 19.05.2022

Nazywamy się Jobs+ – jesteśmy agencją zatrudnienia

Obecnie dla naszego Klienta, firmy z branży przemysłu wytwórczego zlokalizowanej we Francji, poszukujemy doświadczonych Kandydatów na stanowisko operatorów/programistów frezarki/tokarki CNC. Firma od 2000 roku świadczy usługi dla klientów działających m.in. w przemyśle rolno-spożywczym, jądrowym, kolejowym, wtryskiwania tworzyw sztucznych oraz maszyn specjalnych.

Miejsce pracy: Francja – Burgundia (pół.-wsch. / centr.) – Chalon-sur-Saône​

Zakres obowiązków:

  • małoseryjna jednostkowa (1-10) produkcja elementów o różnych wymiarach
  • obróbka materiałów: stal, stal nierdzewna, aluminium, plastik, miedź
  • obsługa i programowanie CNC frezarki/tokarki

Wymagania:

  • doświadczenie jako operator/programista CNC min. 5 lat
  • znajomość systemów sterowania CNC: HEIDENHAIN – w przypadku frezarki, FANUC – w przypadku tokarki
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • mile widziane: kurs operatora obrabiarek CNC, komunikatywna znajomość języka francuskiego/angielskiego

Oferta:

  • zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę tymczasową
  • francuski pełen etat – 35h + nadgodziny (ok. 39h tyg.) – praca od pon. do pt.
  • co najmniej 3-miesięczny kontrakt po 1-miesięcznym okresie próbnym
  • wynagrodzenie – do negocjacji w zależności od doświadczenia
  • dodatek 10% od wynagrodzenia za wykonanie misji
  • wypłacany ekwiwalent za urlop
  • dodatkowo płatne nadgodziny – wg przepisów francuskich (pow. 35h +25% stawki godzinowej, pow. 43h +50% s.g.)
  • dieta – codziennie dodatkowe 6,40 euro na rękę na jedzenie
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
  • elastyczność z naszej strony w zakresie ustalenia terminu wyjazdu do pracy
  • sprawny i prosty proces rekrutacji drogą elektroniczną

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij do nas swoją aplikację, a my zajmiemy się resztą.

Masz pytania, wolisz najpierw porozmawiać? Czekamy na Twój telefon!

Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o zaznaczenie odpowiedniej zgody/zgód.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 27404.

Patrycja Ogłaza + 48 519 474 103
Francja