Operator maszyn rolniczych

dodano: 14.01.2020

Poszukujemy zmotywowanej osoby do pracy przy zbiorach w Niemczech. W ramach umowy o pracę otrzymujesz płatny urlop, L4 i przede wszystkim – opłacone zakwaterowanie! Nie mamy dużych wymagań, ale z pewnością niezbędna będzie znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym oraz obsługa maszyn rolniczych (kat. T).

Oto twoje obowiązki:

  • obsługa ciągnika, opryskiwacza i maszyny do zbioru ziemniaków

A oto nasze oczekiwania:

  • roczne doświadczenie w obsłudze wspomnianych maszyn rolniczych
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • czynna prawo jazdy kat. B i kat. T lub C+E
  • dobra kondycja fizyczna

Zobacz, co możemy ci zaoferować:

  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • stawkę 9,5 euro netto/h – na początek
  • dostęp do takich świadczeń jak płatny urlop i L4
  • zapewnione i w pełni opłacone zakwaterowanie tuż obok miejsca pracy
  • zdalną opiekę konsultanta przez cały okres kontraktu

Róża Pęczek: +48 730 111 926
brak informacji