Monter płyt k/g

dodano: 22.11.2019

Obecnie  dla naszego Klienta, francuskiej firmy budowlanej specjalizującej się przede wszystkim w pracach wykończeniowych, poszukujemy kilku chętnych Kandydatów na stanowisko monter płyt k-g/pracownik wykończeniowy.

Zakres obowiązków:

  • montaż wszelkiego rodzaju płyt gipsowych
  • montaż sufitów podwieszanych oraz ścianek
  • wykonywanie gładzi gipsowych
  • malowanie
  • tapetowanie
  • wykonywanie izolacji, szpachlowanie oraz pozostałe prace wykończeniowe
  • rozkładanie i składanie rusztowań oraz dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania:

  • mniejsze lub większe doświadczenie w pracach wykończeniowych
  • precyzja oraz zaangażowanie w wykonywane czynności
  • prawo jazdy kat. B
  • dodatkowym atutem będzie możliwość wyjazdu na projekt własnym samochodem
  • mile widziana znajomość języka francuskiego

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na warunkach polskich (ubezpieczenie, karta EKUZ, druk A1, płatny urlop)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość podjęcia długoterminowego zatrudnienia
  • w pełni wyposażone zakwaterowanie
  • zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania kontraktu

Anna Jakubowska: +48 503 491 434
MONTER PŁYT KG/FRANCJA