Monter instalacji sanitarnych

dodano: 27.08.2021

Nazywamy się Jobs+ – jesteśmy agencją zatrudnienia

Obecnie dla naszego Klienta, firmy wykonującej instalacje sanitarne z siedzibą w Grodzisku Mazowieckim, poszukujemy Kandydatów na stanowisko montera instalacji sanitarnych. Nasz Klient nieprzerwanie działa na rynku od 2013, oferując usługi montażu sieci wodno-kanalizacyjnych, hydrantowych, ciepłowniczych, chłodzących, gazowych, wentylacji i klimatyzacji głównie na terenie województwa mazowieckiego i łódzkiego.

Zakres obowiązków:

  • montaż zawiesi pod instalacje
  • zgrzewanie (PP, HDPE), zaciskanie rur (PEX, PERT, stal), gwintowanie i skręcanie rur stalowych
  • montaż kanalizacji plastikowej kielichowej na wcisk

Wymagania:

  • doświadczenie i wiedza z zakresu wykonywania instalacji sanitarnych
  • początkowo praca w Łodzi a a w przyszłości dyspozycyjność do pracy w różnych lokalizacjach na terenie kraju

Oferujemy:

  • umowę o pracę – próbną na miesiąc, kolejną na rok (zawartą bezpośrednio z naszym Klientem)
  • zarobki ok. 3500-6000 zł netto – w zależności od umiejętności + premie świąteczne
  • pracę 10 h dziennie (7:00-17:00) od poniedziałku do piątku
  • szkolenie z zakresu montażu przejść przeciwpożarowych
  • możliwość awansu na brygadzistę
  • szansę na długoterminową współpracę

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij do nas swoją aplikację, a my opowiemy Ci więcej o warunkach zatrudnienia i odpowiemy na Twoje pytania!

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 22772.

Patrycja Ogłaza + 48 739 016 626
Polska