Młodszy specjalista ds. rekrutacji

dodano: 02.04.2021

Nazywamy się Jobs+, jesteśmy agencją rekrutacji i zatrudnienia. Codziennie dbamy o to, aby do naszych klientów trafiali pracownicy „szyci na miarę”, a dodatkowo wspieramy kandydatów w poszukiwaniu najlepszej dla nich ścieżki zawodowej.

Ta rekrutacja jest dla nas wyjątkowa, ponieważ szukamy nowej osoby do naszego zespołu. Jeśli chcesz realizować projekty dla różnorodnych klientów i nie zamykać się tylko na jedną branżę, a do tego wiążesz swoją przyszłość z branżą HR, to ta oferta jest idealna dla Ciebie.

Czym się zajmujemy?

Rekrutujemy pracowników różnego szczebla w Polsce i dla klientów zagranicznych. Oferujemy usługi rekrutacji stałych oraz zatrudnienia tymczasowego. Naszymi klientami są zarówno duże organizacje, jak i niewielkie, rodzinne firmy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Jakie zadania Ci powierzymy?

  • kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska niższego szczebla do pracy w Polsce i zagranicą
  • aktywne pozyskiwanie kandydatów
  • tworzenie i publikowanie ogłoszeń na stronie www, mediach społecznościowych, portalach ogłoszeniowych
  • utrzymywanie relacji z kandydatami, budowanie pozytywnego candidate experience
  • wyszukiwanie i wdrażanie nowych sposobów dotarcia do kandydatów
  • ścisła współpraca z działem handlowym podczas prowadzenia projektów dla klientów

 Szukamy Ciebie, jeśli:

  • interesujesz się branżą HR lub masz za sobą pierwsze doświadczenie w rekrutacji
  • posiadasz doskonałe zdolności komunikacyjne i uwielbiasz pracę z ludźmi
  • w pracy cenisz sobie samodzielność i różnorodne zadania
  • dobrze radzisz sobie z ustalaniem priorytetów i organizacją własnej pracy
  • masz proaktywną postawę i jesteś „graczem zespołowym”

Dlaczego polubisz naszą firmę?

  • oferujemy stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • pracujemy w kameralnym zespole, bez korporacyjnej atmosfery i zbędnych procedur
  • chętnie dzielimy się swoją wiedzą/doświadczeniem i razem stawiamy czoła trudnym sytuacjom
  • mamy komfortowe biuro w dobrej lokalizacji (Rondo Matecznego – łatwy dojazd komunikacją miejską i brak strefy płatnego parkowania:)
  • korzystamy z prywatnej opieki medycznej (pakiet enel-med)
  • dbamy o work life balance – nie ma u nas nadgodzin
  • pracujemy w elastycznych godzinach (start między 7.30 a 9.00)

Masz ochotę nas poznać? Wystarczy Twoje CV, my zajmiemy się resztą.

Katarzyna Kluska: +48 519 474 103
brak informacji