Nazywamy się Jobs+ – jesteśmy agencją zatrudnienia

Obecnie dla naszego Klienta, producenta i dostawcy technicznych detali z tworzyw sztucznych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko magazyniera. Firma naszego Klienta jest częścią międzynarodowej grupy firm zlokalizowanych w Polsce i w Niemczech. Posiada ponad 40-letnie doświadczenie w realizacji zamówień dla podmiotów z branż: elektronicznej, elektromaszynowej, energetycznej, motoryzacyjnej, sprzętu gospodarstwa domowego, a także kolejowej i budowlanej.

Zakres obowiązków:

  • przyjęcie dostaw i ich prawidłowe rozmieszczenie w magazynie
  • wydawanie materiałów do produkcji fizycznie oraz w systemie
  • właściwe składowanie surowców i wyrobów gotowych na magazynie
  • zapewnienie ciągłości zapasów i materiałów opakowaniowych na hali do bieżącej produkcji
  • transport pełnych palet lub z zakończoną produkcją z hali produkcyjnej na odpowiednie miejsca w Magazynie
  • przyjmowanie i rejestracja zwrotów z produkcji
  • obsługa systemu MWS
  • wydanie wyrobów gotowych do wysyłki.

Wymagania:

  • doświadczenie  na stanowisku magazyniera
  • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym na 3 zmiany
  • uprawnienia na wózki widłowe (UDT) – mile widziane
  • prawo jazdy – mile widziane
  • umiejętność obsługi komputera

Oferujemy:

  • umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem
  • zarobki ok. 4500-4800 zł brutto
  • bogaty pakiet socjalny dla pracowników i ich dzieci (bony zakupowe w okresie świątecznym, przyznawane kwartalnie bilety do kina, na basen, itp., imprezy integracyjne)
  • szkolenia, kurs na wózek widłowy
  • pracę 8 h dziennie w systemie 3-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)
  • szansę na długoterminową współpracę

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij do nas swoją aplikację, a my zajmiemy się resztą.

Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o zaznaczenie odpowiedniej zgody/zgód.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 27404.

Nataliia Bilychenko + 48 609 331 761
brak informacji