Lekarz weterynarii

dodano: 12.10.2021

Nazywamy się Jobs+ – jesteśmy agencją zatrudnienia

Obecnie dla naszego Klienta, rodzinnej kliniki weterynaryjnej z Leszna, poszukujemy kandydatów na stanowisko lekarza weterynarii. Firma naszego Klienta zapewnia kompleksową opiekę zwierzętom towarzyszącym (lecznica, gabinet pielęgnacji, hotel) już od 25 lat.

Zakres obowiązków:

  • miła i profesjonalna obsługa klientów
  • diagnostyka różnicowa schorzeń występujących u zwierząt towarzyszących
  • wykonywanie zabiegów tj. wkłucia dożylne, domięśniowe, zakładanie wenflonów
  • opieka nad pacjentami stacjonarnymi

Wymagania:

  • dyplom lekarza weterynarii
  • umiejętność wykonywania podstawowych zabiegów chirurgicznych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność w sytuacjach nagłych
  • mile widziana – znajomość programu Klinika XP

Oferujemy:

  • umowę o pracę (podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem) – na początku próbną na 3 miesiące
  • zarobki ok. 5-8 tys. zł brutto + premię od przychodów + dodatek za dyżury weekendowe
  • pracę 8h dziennie od pn. do pt. w systemie dwuzmianowym (8-16 i 12-20) + weekendy (sob. 9-13, ndz. 10-12)
  • możliwość otrzymania zakwaterowania na miejscu za dodatkową opłatą
  • szansę na podnoszenie kwalifikacji zawodowych – nauka obsługi aparatu do morfologii, biochemii, nauka obsługiwania programu Klinika XP, asystowanie przy zabiegach, wykonywanie zdjęć RTG i badania USG
  • dofinansowanie do konferencji/szkoleń
  • długoterminową współpracę
  • prosty i sprawny proces rekrutacji: rozmowa z nami -> spotkanie z Klientem -> możesz zaczynać 🙂

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij do nas swoją aplikację, a my opowiemy Ci więcej o warunkach zatrudnienia i odpowiemy na Twoje pytania!

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 22772.

Patrycja Ogłaza + 48 519 474 103
brak informacji