Księgowa / Księgowy

dodano: 23.06.2022

Nazywamy się Jobs+ – jesteśmy agencją zatrudnienia

Obecnie dla naszego Klienta, producenta i dostawcy technicznych detali z tworzyw sztucznych, poszukujemy osoby na stanowisko księgowej/księgowego. Firma naszego Klienta jest częścią międzynarodowej grupy firm zlokalizowanych w Polsce i w Niemczech. Posiada ponad 40-letnie doświadczenie w realizacji zamówień dla podmiotów z branż: elektronicznej, elektromaszynowej, energetycznej, motoryzacyjnej, sprzętu gospodarstwa domowego, a także kolejowej i budowlanej.

Lokalizacja: Pcim (małopolskie)

Zakres obowiązków:

  • nadzorowanie bieżącego funkcjonowania systemu controllingu
  • wprowadzanie i księgowanie dokumentów księgowych
  • opracowywanie raportów na potrzeby Zarządu i Kierownictwa Firmy
  • ustalanie wraz z Kierownictwem Firmy celów operacyjnych
  • analiza odchyleń i propozycje działań korygujących
  • wdrażanie i nadzór nad budżetowaniem i planowaniem
  • obsługa systemu bankowego, wprowadzanie i wykonywanie przelewów, faktoring
  • uzgadnianie sald kont
  • prowadzenie i uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami, monitorowanie należności i zobowiązań
  • księgowanie dokumentów magazynowych oraz kontrola ich poprawności
  • nadzór nad realizacją zleceń wdrożeniowych (prowadzenie rejestru, fakturowanie)
  • prowadzenie kasy

 Wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenia w księgowości
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • praktyczna znajomość zasad księgowości i prawa podatkowego
  • praktyczna umiejętność obsługi oprogramowania księgowo-finansowego
  • znajomość programów pakietu MS Office (przede wszystkim MS Excel)
  • umiejętność samodzielnej weryfikacji efektów własnej pracy
  • dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu (ścisłe trzymanie terminów)
  • otwartość na zmiany oraz chęć ciągłego doskonalenia
  • mile widziane: znajomość programu COMARCH OPTIMA, doświadczenie w księgowości w przedsiębiorstwie produkcyjnym

Oferujemy:

  • umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem
  • zarobki ok. 4500-6000 zł brutto
  • pracę od pon. do pt. w godzinach 8:00-16:00
  • bogaty pakiet socjalny dla pracowników i ich dzieci (bony zakupowe w okresie świątecznym, przyznawane kwartalnie bilety do kina, na basen, itp., imprezy integracyjne)
  • szkolenia (przykładowe zrealizowane: „Specjalistyczny kurs obsługi arkusza MS Excel dla Działów Księgowości i Kadr”)
  • szansę na długoterminową współpracę
  • szybki proces rekrutacji

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij do nas swoją aplikację, a my zajmiemy się resztą.

Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o zaznaczenie odpowiedniej zgody/zgód.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 27404.

brak informacji

Patrycja Ogłaza + 48 519 474 103