Kierownik zespołu sprzedaży telefonicznej – naturalne suplementy diety

dodano: 17.05.2022

Nazywamy się Jobs+, jesteśmy agencją HR. Obecnie dla naszego Klienta, polskiego producenta suplementów diety opartych na naturalnych substancjach takich jak: wyciągi i ekstrakty z roślin, ziół, olejki eteryczne, prowadzimy proces rekrutacyjny na stanowisko: Kierownika sprzedaży. Nasz Klient to rodzinna firma posiadająca ponad 20 – letnie doświadczenie w swojej branży, wykorzystuje rośliny i zioła, które mają najlepsze zastosowania.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:

  • koordynacja biura obsługi klienta, zarządzanie na początku 2 – osobowym zespołem, raportowanie działań call center
  • czynny udział w kształtowaniu i realizacji polityki sprzedażowej firmy
  • aktywna telefoniczna sprzedaż produktów – naturalne suplementy diety (detal, apteki, sklepy zielarskie, hurtownie na terenie całej Polski)
  • szukanie sposobów do nawiązywania współprac zagranicznych na Export
  • prowadzenie szkoleń z aktywnej sprzedaży dla pracowników (pod kątem sprzedaży telefonicznej), angażowanie, motywowanie zespołu
  • tworzenie i wprowadzanie nowych rozwiązań sprzedażowych, technik dotarcia
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • udzielanie fachowego wsparcia przy wyborze odpowiednich produktów lub rozwiązań

Poradzisz sobie w tej pracy jeśli posiadasz:

  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie w sprzedaży telefonicznej / call center lub obsłudze Klienta w branży suplementów diety
  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym (kontakt z klientami zagranicznych, eksport, szukanie zagranicznych dystrybutorów, partnerów)
  • samodzielność i kreatywność w działaniu
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, zdolności organizacyjne
  • umiejętności interpersonalne, sprzedażowe oraz managerskie
  • znajomość pakietu Microsoft
  • znajomość Focus telecom, Optima – mile widziane

Oferta

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z naszym Klientem (3-miesięczny okres próbny)
  • godziny pracy: 8-16 od pon – pt
  • podstawa + premia
  • szkolenia produktowe
  • niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon
  • pozytywna atmosfera pracy w rodzinnej firmie

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij do nas swoją aplikację, a my opowiemy Ci więcej o warunkach zatrudnienia i odpowiemy na Twoje pytania.

Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o zaznaczenie odpowiedniej zgody/zgód.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 27404​.

Monika Piasecka + 48 512 032 654
brak informacji