Kierowca kat. C / Dostawca

dodano: 02.06.2022

Nazywamy się Jobs+ – jesteśmy agencją zatrudnienia, działamy na rynku od 15 lat. Obecnie dla naszego Klienta, firmy z branży spożywczej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko kierowcy z prawem jazdy kat. C / dostawcy.

Miejsce pracy: Francja – Zegerscappel

Zakres obowiązków:

  • transport towaru (mięsa) ciężarówką: dostawa w promieniu do 50 km, ok. 10 punktów dostawy na dzień
  • załadunek i rozładunek mięsa (do dyspozycji wózek w przypadku planowanych cięższych dostaw)
  • pomoc przy obróbce mięsnej (dla osób z doświadczeniem jako rzeźnik)

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C
  • komunikatywna znajomość języka francuskiego lub angielskiego
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. rok
  • mile widziane: doświadczenie jako rzeźnik

Oferta:

  • polska umowa o pracę tymczasową
  • francuski pełen etat – 35h plus nadgodziny
  • dla osób z doświadczeniem jako rzeźnik – możliwość pracy w nadgodzinach przy obróbce mięsa po zakończeniu dostaw
  • długoterminowe zatrudnienie po okresie próbnym
  • stawka: 12 euro brutto + dodatki (10% za wykonanie misji, ekwiwalent za urlop, dodatkowo płatne nadgodziny)
  • praca od poniedziałku do piątku (od 5:30)
  • mały zakład rzeźniczy
  • darmowe zakwaterowanie blisko miejsca pracy – 2,3 -os. pokoje, dostępna lodówka, kuchenka, pralka, Wi-Fi
  • elastyczność ustalenia terminu wyjazdu do pracy
  • sprawny i prosty proces rekrutacji drogą elektroniczną

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij do nas swoją aplikację, a my zajmiemy się resztą.

Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o zaznaczenie odpowiedniej zgody/zgód.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 27404.

Patrycja Ogłaza + 48 519 474 103
brak informacji