Inżynier procesów galwanicznych

dodano: 17.09.2021

Cześć, nazywamy się Jobs+ i jesteśmy agencją rekrutacyjną. Naszym klientem jest firma świadcząca najwyższej jakości usługi z zakresu obróbki galwanicznej metali oraz tworzyw sztucznych.

Firma współpracuje z takimi branżami jak motoryzacyjna, budowlana, przemysłowa AGD, elektroniczna, energetyczna. Ich usługi obejmują srebrzenie, miedziowanie, niklowanie, cynowanie stali i metali kolorowych czy chromowanie tworzyw sztucznych.

Jeśli jesteś inżynierem studiów chemicznych i zależy Ci na pracy związanej z tym kierunkiem, to ta oferta może Cię zainteresować.

Jakie zadania Ci powierzymy?

  • nadzorowanie procesu produkcyjnego na linii produkcyjnej
  • analizę otrzymywanych wyników parametrów chemicznych i fizycznych (skład kąpieli, temperatura, prąd, czas, dozowanie chemikaliów) oraz analiza zgodności produktowych wyrobów ze specyfikacją
  • podejmowanie odpowiednich działań w przypadku niezgodności

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia kierunkowego: studia chemiczne, inżynier
  • samodzielności, umiejętności analizowania
  • dostępności do pracy na 3 zmiany (6-14, 14-22, 22-6)

 Mile widziane, ale nie konieczne:

  • doświadczenie w branży galwanicznej
  • znajomość j. angielskiego
  • znajomość elektrochemii

Co możemy Ci zaoferować?

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę bezpośrednio z firmą (w tym 3 miesięczny okres próbny)
  • pracę na pełen etat
  • wynagrodzenie zasadnicze plus premie comiesięczne w wysokości 10%
  • dodatkowe nagrody za „osiągnięcia”(np. wdrożone pomysły, rozwiązania problemów itp.)
  • szkolenie merytoryczne dotyczące zagadnień z podstaw elektrochemii oraz prowadzenia procesów technologicznych
  • pracę w miłej atmosferze i wsparcie zespołu

Jeżeli czujesz, że to praca odpowiednia dla Ciebie – nie czekaj! Aplikuj.

Monika Piasecka + 48 512 032 654
brak informacji