Dekarz/Pomocnik dekarza

dodano: 22.11.2019

Obecnie dla naszego stałego Klienta, belgijskiej firmy budowlanej specjalizującej się od kilkunastu lat w pracach dekarskich i blacharskich, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Dekarz
Miejsce pracy: Belgia (Liege)

Zakres obowiązków:

  • Montaż różnego typu pokryć dachowych (dachówka, gont, łupki, blacha)
  • Prace izolacyjne (izolacje foliami wodoszczelnymi, montaż płyt izolacyjnych)
  • Mocowanie wykończeń dachowych
  • Wymiana ocieplenia i izolacja dachu
  • Rozbiórki dachów

Wymagania:

  • Mniejsze lub większe doświadczenie w pracach dekarskich – warunek konieczny
  • Dyspozycyjność do wyjazdu
  • Precyzja i dbałość o jakość wykonywanej pracy
  • Sumienność, rzetelność

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość podjęcia długoterminowego zatrudnienia
  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę
  • Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania kontraktu

Anna Jakubowska: +48 503 491 434
Dekarz/Belgia