Dekarz bez znajomości języka

dodano: 17.06.2021

Nazywamy się Jobs+ – jesteśmy agencją zatrudnienia i od 15 lat rekrutujemy ludzi dla ludzi – budowanie partnerskich relacji z kandydatami stanowi dla nas klucz do sukcesu.

Obecnie dla naszego stałego Klienta, belgijskiej firmy budowlanej specjalizującej się od kilkunastu lat w pracach dekarskich i blacharskich, poszukujemy Kandydatów na stanowisko dekarza.

Zakres obowiązków:

  • montaż różnego typu pokryć dachowych (dachówka, gont, łupki, blacha)
  • wymiana ocieplenia i izolacja dachu
  • mocowanie wykończeń dachowych
  • rozbiórki dachów

Wymagania:

  • doświadczenie w pracach dekarskich min. 2 lata
  • dyspozycyjność do wyjazdu

Oferta:

  • legalne zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę tymczasową
  • pełen etat – 40h plus nadgodziny
  • możliwość podjęcia długoterminowego zatrudnienia po okresie próbnym (3 msc.)
  • zarobki ok. 7,5– 10 tysięcy złotych netto – stawka podstawowa: 12,30-14,70 euro brutto (w zależności od doświadczenia), po roku możliwość podwyżki
  • terminowe wypłacanie wynagrodzeń na konto bankowe – 10. dnia miesiąca
  • płatne nadgodziny
  • prawo do płatnego urlopu
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę – 2,3-os. pokoje, dostępna lodówka, kuchenka, pralka, bezpłatne Wi-Fi
  • bus firmowy – dojazdy z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy
  • dodatek 10 euro netto za dojazdy – powyżej 100 km
  • możliwość regularnych zjazdów do Polski po uzgodnieniu z Klientem we Francji
  • praca w grupie Polaków
  • elastyczność z naszej strony w zakresie ustalenia terminu wyjazdu do pracy
  • karta EKUZ, A1gwarancja pokrycia kosztów niezbędnej opieki zdrowotnej zgodnie z zasadami panującymi w kraju wykonywania pracy
  • zwrot pieniędzy za badania medycyny pracy oraz test na COVID
  • okres zatrudnienia wliczony do stażu zaliczanego do uprawnień emerytalnych w Polsce
  • sprawny i prosty proces rekrutacji drogą elektronicznąformalności załatwione nawet w 2 dni!
  • pomoc w przygotowaniu CV
  • nasze usługi pośrednictwa pracy są bezpłatne – m.in. tłumaczenie i przygotowanie CV w języku francuskim na potrzeby rekrutacji
  • zdalna opieka konsultanta przez cały okres trwania kontraktu

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij do nas swoje zgłoszenie. Masz pytania, wolisz najpierw porozmawiać? Czekamy na Twój telefon – służymy pomocą.

Patrycja Ogłaza + 48 739 016 626
Belgia