Cieśla szalunkowy / Zbrojarz

dodano: 26.02.2020

Masz doświadczenie w pracach budowlanych i aktualnie poszukujesz nowego zatrudnienia? Ta oferta jest dla Ciebie! Obecnie dla naszego Klienta, francuskiej firmy z branży budowlanej, poszukujemy kilku Kandydatów na stanowisko Cieśla szalunkowy / zbrojarz.

Zakres obowiązków:

  • montaż szalunków zwykłych i systemowych
  • zbrojenia
  • prace ciesielskie i ogólnobudowlane

Wymagania:

  • doświadczenie w pracach ciesielskich i ogólnobudowlanych
  • chęć i motywacja do pracy
  • dobra kondycja fizyczna
  • znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę
  • zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania kontraktu

Zainteresowała Cię ta oferta? Wyślij swoją aplikację, a my chętnie opowiemy Ci o szczegółach i odpowiemy na Twoje pytania!

Agnieszka Jakubiec: +48 577 853 111
ciesla_szalunkowy/Francja