Wydarzenia HR 2019: meetupy, szkolenia dla rekruterów, konferencje HR i targi pracy

W Polsce organizuje się coraz więcej wydarzeń, które pomagają szerzej spojrzeć na branżę HR. Tematy poruszane na meetupach i konferencjach pomagają nam zrozumieć obecne wyzwania i lepiej stawić im czoła, a także być na bieżąco z trendami w rekrutacji.

W praktyce niestety wygląda to często tak, że o eventach dowiadujemy się dopiero z relacji uczestników na social mediach. Dlatego najlepiej wcześniej zaplanować (np. na kwartał czy nawet rok z góry), na jakich wydarzeniach chcemy się pojawić.

Poniżej znajdziesz ciekawe wydarzenia HR, w których warto wziąć udział.

Aby ułatwić nawigację, podzieliliśmy kalendarz wydarzeń HR na kwartały. Kliknij w link, aby przejść do danej sekcji:

wydarzenia hr 2019


Będziemy cały czas aktualizować ten artykuł – dodaj go do ulubionych i bądź na bieżąco. Mamy nadzieję, że materiał okaże się pomocny!

Wydarzenia HR: styczeń, luty, marzec

LinkedIn Local

15 stycznia 2019 Białystok
cena: bezpłatne

LinkedIn Local to światowa inicjatywa przenoszenia wirtualnych kontaktów z sieci zawodowej LinkedIn do świata rzeczywistego i budowania prawdziwych relacji. A RELACJE właśnie będą tematem przewodnim kolejnego spotkania, które odbędzie się w styczniu w Białymstoku.

Na spotkanie organizator zaprasza przede wszystkim: przedsiębiorców, osoby, które chcą wykorzystywać potencjał LinkedIn w swojej pracy lub karierze oraz wszystkich zainteresowanych tematami dookoła marketingu, sprzedaży, mediów społecznościowych i personal brandingu.

HR Data Forum

17 stycznia 2019 Warszawa
cena: 1295 zł

Tegoroczna edycja konferencji skupia się wokół cyfrowej transformacji w nowoczesnych działach HR.

Jakie możliwości daje wykorzystanie nowoczesnych narzędzi analitycznych w HR? Do czego i jak można wykorzystać nowoczesne technologie? Jakie narzędzia warto zaimplementować już teraz? Odpowiedzi m.in. na te pytania można uzyskać na HR Data Forum!

Zatrudnianie cudzoziemców

18 stycznia 2019 Poznań
cena: 360 zł

Celem szkolenia jest przeprowadzenie uczestników przez cały proces zatrudniania cudzoziemca w polskiej organizacji: od momentu organizacji przyjazdu, przez pobyt, podjęcie pracy, aż po dopełnienie wszystkich obowiązków podatkowych i ubezpieczeniowych.

Szkolenie polecane jest szczególnie dla przedsiębiorców, pracodawców oraz managerów i pracowników działów HR.

Webski HR

22 stycznia 2019 Kraków
cena: bezpłatne

Meetupy z cyklu Webski HR to regularna dawka wiedzy w temacie HR i Employer Brandingu. Już 22 stycznia odbędzie się kolejne spotkanie, którego szczegóły zostaną ujawionie wkrótce na grupie na Facebooku prowadzonej przez organizatorów.

Interesują cię tematy employer brandingowe… ? Dowiedz się więcej o candidate experience.

Konferencja HR Directors Summit

24 stycznia 2019 Warszawa
cena: 1200 zł

Konferencja HR Directors Summit jest jednym z najważniejszych spotkań dyrektorów działów Human Resources w Polsce. W przyszłym roku czeka nas X jubileuszowa edycja.

Podobnie jak w latach poprzednich większość czasu zostanie poświęcona na dyskusje i debaty na temat trendów społecznych, zmian w organizacji i kultury firmy.

Zarządzanie zespołami IT

24-25 stycznia 2019 Warszawa
cena: 2199 zł  za bilety zakupione do 18 stycznia, poźniej: 2499 zł

To wydarzenie skierowane do specjalistów HR rekrutujących do IT oraz wspierających dyrektorów w zarządzaniu działami IT.

Dyskusje toczyć się będą wokół pozyskania, motywowania i utrzymania specjalistów IT w firmie. Oprócz licznych case study i paneli dyskusyjnych uczestnicy będą mieć szansę wzięcia udziału w interaktywnych warsztatach pod okiem ekspertów.

EB Masters

30 stycznia 2019 Kraków
cena: bezpłatne

Jedna z najlepszych bezpłatnych inicjatyw dla wszystkich, którym bliski jest temat Employer Brandingu. W programie przegląd najciekawszych newsów z branży oraz 2 ciekawe prezetacje ekspertów: „Czynniki motywacji pracowników tymczasowych” i „Trudna, ale nie nudna! Branża budowlanej a działania employer brandingowe”.

Know How Bites

31 stycznia 2019 Warszawa
13 lutego 2019 Kraków
27 lutego 2019 Poznań
cena: bezpłatne

Organizatorzy Know How Bites zapewniają warsztatową przestrzeń do dzielenia się wiedzą. Każde spotkanie to dobra okazja do dyskusji, pracy w grupach, przekazywania sobie dobrych praktyk z branży i networkingu.

HR Cafe

31 stycznia 2019 Włocławek
cena: bezpłatne

HR Cafe to cykl bezpłatnych spotkań dla osób związanych z branżą HR, organizowanych naprzemiennie w Toruniu, Bydgoszczy i Włocławku.

HR Experience – Wielka wymiana doświadczeń HR

21 lutego 2019 Warszawa
cena: 300 zł

HR Experience to wielka wymiana doświadczeń dla specjalistów HR i osób odpowiedzialnych za personel w firmie. Forma wydarzenia przypomina TEDexową: jest dynamiczna, a każde wystąpienie „w punkt” porusza dany temat.

Prelegenci opowiedzą o: ciekawych rozwiązaniach i narzędziach zastosowanych w firmie oraz efektach, jakie osiągnęli, a także o trudnościach, wnioskach na przyszłość i wskazówkach dla osób, które chciałyby wprowadzić podobne rozwiązania HRowe u siebie.

Business Collage Brunch for HR

28 lutego 2019 Gdańsk

Business Collage Brunch to cykl spotkań dla branży HR, który przy pysznej kawie i rodzimej kuchni pod jednym dachem gromadzi dyrektorów i specjalistów HR .

Celem organizatorów jest stworzenie obszaru do rozmów i przekazanie unikalnej praktycznej wiedzy.

Zostań Chief Happieness Officerem

1 marca 2019 Warszawa
cena: 490,77 za bilety zakupione do 4 stycznia, później: 553,50 zł

„Badania ostatnich lat wyraźnie pokazują, że szczęśliwi pracownicy są bardziej kreatywni, produktywni, zaangażowani, mniej chorują i jeszcze długo można by wymieniać, bo lista pozytywnych korelacji zarówno dla pracodawcy jak i pracownika jest długa.”

A jak stworzyć organizację, w której pracownicy będą czuć się szcześliwi? Tego można dowiedzieć się na jednodniowych warsztatach organizowanych przez Kasię Kern. Szczegółowy opis modułów można znaleźć w opisie wydarzenia na Facebooku.

ROC Day Warszawa 2019

2 marca 2019 Warszawa
cena: 175 zł

Cykl spotkań dla branży HR, jak sami organizatorzy mówią: „zainspirowany wydarzeniami w formule antykonferencji organizowanymi za granicą i przystosowany do realiów polskiego rynku rekrutacyjnego.” Każde spotkania składa się z 3 ścieżek dyskusyjnych:

  • Sourcing,
  • Rekrutacja, HR i EB
  • Inspiracje

Szkolenie Techniczne | Akademia Rekrutera IT

7 marca 2019 Poznań
4 kwietnia Warszawa
cena: 699 zł w Poznaniu i 799 zł w Warszawie

Dzięki tym warsztatom masz szansę zostać tech rekruterem. Szkolenie zostało stworzone z myślą o HR-owcach, którzy chcą dokładnie zrozumieć specyfikę branży IT.

Poziom jest dostosowany zarówno do osób, które miały już styczność z prowytwarzaniem oprogramowanie, jak i tych, które dopiero zamierzają rozwijać się w tym kierunku i w przyszłości rekrutować do IT.

Jobicon

7 marca 2019 Warszawa
12 marca 2019 Kraków
cena: bezpłatne dla szukających pracy, płatne dla wystawców

Targi pracy zorganizowane po raz pierwszy przez Pracuj.pl cieszyły się w tym roku taką popularnością, że w 2019 odbędą się aż w 3 miastach: w Krakowie, Warszawie i Wrocławiu i w dwóch edycjach: wiosennej i zimowej.

Jobicon to właściwie nie targi, a prawdziwy festiwal pracy, który skupia młode talenty oraz pracodawców poszukujących zdolnych kandydatów.

Oprócz nowoczesnych stoisk organizatorzy zapewniają też festiwalową oprawę wydarzenia: m.in. strefy chilloutu, food trucki.

Wiosenna edycja zaczyna się już w marcu. Nasz zespół wybiera się na wydarzenie w Krakowie.

Targi pracy Jobicon

HR na Deser – Design Thinking w HR

19 marca 2019 Warszawa
cena: bezpłatne

HR na Deser to seria meetupów organizowanych co miesiąc w Warszawie. Wstęp jest bezpłatny. Wydarzenie dedytkowanie jest HR-owcom, pracodawcom i pasjonatom Human Recources. Marcowe spotkanie dotyczy tematu „Design Thinking w HR”.

Recruitment Days 2019

19-20 marca 2019 Warszawa
cena: 1995 zł za bilety kupione do 1 lutego, później: 2495 zł

Podczas konferencji eksperci opowiedzą, jak zindywidualizować proces rekrutacyjny, aby dopasować go do potrzeb organizacji.

Serwowana wiedza oparta będzie na case study specjalistów, którzy podzielą się swoimi sukcesami i porażkami, podpowiadając jednocześnie rozwiązania sprawdzone, skuteczne i niskobudżetowe. Cel jest następujący: zoptymalizować proces rekrutacji i w efekcie pozyskać pracowników, którzy sprawnie odnajdą się w firmie i bedą chcieli związać się z nią na dłużej.

Agenda wydarzenia wygląda naprawdę zachęcająco!

HR Meetup

20 marca 2019 Poznań
cena: bezpłatne

Kolejne spotkanie lokalnej społeczności branżowej. Każdy meetup poświęcony jest jednemu tematowi, tym razem będzie to: Automatyzacja w pracy. Na spotkania zapraszani są prelegenci, praktycy HR, którzy wygłaszają prelekcję lub prowadzą warsztaty dla uczestników.

Szkolenie Sourcingowe | Akademia Rekrutera IT

21 marca 2019 Poznań
11 kwietnia 2019 Warszawa
cena: 699 zł w Poznaniu i 799 zł w Warszawie

Kolejne warsztaty z serii Akademia Rekrutera IT. Celem szkolenia jest przekazanie praktycznej wiedzy, jak opracować strategię sourcingową i skutecznie pozyskiwać kandydatów.

Szkolenie przeprowadzi Karolina Sokołowska, która od lat rekrutuje dla branży IT.

Konferencja: innowacje społeczne zmieniające rynek pracy

21 marca 2019 Kraków
cena: bezpłatne

Jeśli interesują cię konferencje HR, to zdecydowanie warto dodać do listy wydarzenie organizowane na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Podczas spotkanie zaprezentowane zostaną case studies z obszaru innowacji społecznych, będzie też okazja do wymiany doświadczeń z praktykami podczas sesji interaktywnych.

Udział jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy.

Crash Mondays No1: Employer Branding

25 marca 2019 Gdynia
cena: bezpłatne

Temat spotkania jest na bardzo na czasie: Jak sprawić by pracownicy chcieli pracować w danej firmie?

Uczestnicy dowiedzą się, jak prowadzić działania employer brandigowe i skutecznie budować wizerunek dobrego pracodawcy.

Obowiązują zapisy.

HR Experience – Wielka wymiana doświadczeń

27 marca 2019 Warszawa
cena: bezpłatne

Kolejne spotkanie z cyklu: Wielka wymiana doświadczeń HR. Formuła wydarzenia zbliżona jest do „TEDxowej” i obejmuje kilka prelekcji ekspertów. Szczegóły na grupie wydarzenia na Facebooku.

Szkolenie: Onboarding – projektowanie procesu wdrożenia nowego pracownika

27 marca 2019 Warszawa
cena: 900 zł za bilety kupione do 26 lutego, później: 1000 zł

Szkolenie organizowane przez Maję Biernacką, która w bardzo ciekawy sposób blogguje o komunikacji wewnętrznej na bee DIFFERENT.

Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się, jak powinien wyglądać onboarding, czyli proces wdrożenia nowego pracownika do pracy oraz jakimi metodami można wypracowywać taki proces wewnętrznie w firmie.

Dobrze zaprojektowany proces onboardingu to obecnie priorytet dla specjalistów od Human Resources. Poznaj pozostałe trendy HR na ten rok.

Wydarzenia HR: kwiecień, maj, czerwiec

HR Tech Summit

10 kwietnia 2019 Warszawa
cena: bezpłatny Pakiet HR, płatny Pakiet Konsultant

HR Tech Summit to konferencja poświęcona wykorzystaniu nowych technologii w HR.

Prelegenci co roku przekazują sporą dawkę wiedzy na temat tego, jak wprowadzić do organizacji i w pełni wykorzystywać nowe rozwiązania z obszaru digital.

Zagadnienia poruszane w ubiegłym roku podczas 5. edycji konferencji to m.in. „Jak analityka i praca na Big Data może usprawnić pracę HR i całej organizacji?” oraz „Czy roboty zmienią obliczę rekrutacji?”.

Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję. Póki co wiadomo, że odbędzie się ona w kwietniu 2019.

Zdrowie Pracownika

8-9 kwietnia Warszawa
cena: pierwszy dzień bezpłatny, drugi dzień – płatne warsztaty w cenie 695 zł

II edycja Forum dla dyrektorów i managerów HR. To szansa na zgłębienie tematu zdrowia wśród pracowników: można będzie m.in. poznać ofertę liderów rynku rozwiązań prozdrowotnych oraz porozmawiać z praktykami, jak dba się o zdrowie pracowników w ich firmach.

HR Solutions Trends

24 kwietnia Warszawa
cena: bezpłatne

Podczas konferencji analizowane będą biężace trendy w HR, z uwzględnieniem nowelizacji kodeksu pracy, aktualnych wyzwań i gotowych rozwiązań. Doświadczeniem podzielą się eksperci Human Resources i  szefowie działów HR.

Benefits Festival

25 kwietnia 2019 Warszawa
cena: bezpłatne

Benefits Festival to spotkanie, do udziału w którym zaproszeni są liderzy produktów benefitowych oraz osoby związane z HR, odpowiedzialne za politykę benefitową w firmach.

LinkedIn Local

25 kwietnia 2019 Warszawa
cena: bezpłatne

Kolejne spotkanie z serii znanej i lubianej, czyli: LinkedIn Local. Prelegenci na konkretnych przykładach wskażą dobre i złe praktyki w obszarze Employer Branding. Dodatkowo będzie okazja, by porozmawiać o tym, dlaczego pracownicy mogą być świetnym kanałem komunikacji z potencjalnymi klientami i partnerami biznesowymi.

HRevolution

9-10 maja Warszawa
cena: 1599 zł

Konferencja i warsztaty organizowane w celu stworzenia obszaru do dyskusji i wymiany najnowszej wiedzy na temat zagadnień HR oraz roli HR w cyfrowej transformacji. Konferencja w j. angielskim.

Kongres Kadry

14-16 maja Warszawa
cena: dostępne 3 pakiety w cenie: 1595, 2195 lub 2495 zł

Kongres Kadry to jedna z największych konferencji HR w Polsce, skupiająca profesjonalistów zarządzających ludźmi w firmach. Wydarzenie organizowane jest od 2005 roku. Szczegółowa agenda dostępna jest na stronie organizatorów.

Konferencja iComms

23 maja Warszawa
cena: 790 zł przy zgloszeniu do 30.04, później 890 zł

Spotkanie praktyków komunikacji wewnętrznej, employer branding i HR, podczas którego będzie można poznać ciekawe case study komunikacji wewnętrznej, nowe narzędzia w komunikacji oraz sposoby na angażowanie pracowników w budowanie wizerunki firmy.

HR Tech Night

23 maja Warszawa
cena: 35 zł przy rejestracji do 30.04, później 50 zł

To noc poświęcona przyszłości sourcingu kandydatów: merytorycznie i przy dobrym trunku. Wydarzenie dedykowane wszystkich związanym ze światem HR i rekrutacji.

konferencje hr

HR Factor

29 maja 2019 Kraków
cena: bezpłatne

To wydarzenie prowadzone w formie Open Space Technology –  w założeniu każdy uczestnik jest jednocześnie ekspertem, który aktywnie szuka rozwiązań i inspiruje innych. Podczas sesji grupowych uczestnicy wspólnie próbują stawić czoła wyzwaniom HR i rozwiązywać problemy, z naciskiem na te wystepujące w ich organizacjach.

Jeśli działasz w HR i chcesz współtworzyć tę inicjatywę – zgłoś swój temat na stronie organizatora.

Konferencja nowoczesnego HR

31 maja 2019 Warszawa
cena: 599 zł

Konferencja skupiająca się na obecnych wyzwaniach w HR. Program został oparty na rzeczywistych case studies i konkretnych narzędziach stosowanych w firmach. Dzięki temu z wydarzenia wyjdziesz z gotowymi rozwiązaniami, które możesz później wdrożyć w swojej organizacji.

Konferencja EB Summit

5 czerwca 2019 Warszawa
cena: 770 zł

To już ósma edycja Employer Branding Summit, czyli konferencji dla wszystkich praktyków Employer Brandingu. W planie dyskusje o tym, jak dobry employer branding wpływa na atmosferę w firmie oraz jak zadbać o kulturę organizacyjną i zaangażowanie pracowników podczas całego cyklu ich zatrudnienia w organizacji.

HR Innovations

5-6 czerwca 2019 Warszawa
cena: 1600 zł konferencja + targi expo
udział w samych targach bezpłatny dla pracowników działów personalnych (wystarczy się zarejestrować)

HR Innovations to połączenie 2-dniowych targów EXPO z 2-dniową konferencją obejmującą prelekcje na temat: budowania kultury innowacyjności, analityki HR, digital learning, capacity planning, grywalizacji, generacji H+ itd.

HRakterny Meetup

12 czerwca 2019 Sopot
bezpłatne

HRakterny Meetup to cykl spotkań dedykowany branży rekrutacyjnej.

Kolejny meetup odbywa się w Sopocie. Uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać kilku prelekcji ekspertów oraz wziąć udział w panelu dyskusyjnym na temat tego, jak skutecznie rekrutować i budować wizerunek z wykorzystaniem social mediów.

Best Practices Day

27 czerwca Warszawa
cena: bezpłatne

Wydarzenie kierowane jest do wszystkich szukających innowacyjnych rozwiązań dla swoich organizacji, a zwłaszcza dla managerów HR zainteresowanych HR tech i L&D.

To dobra okazja, by dowiedzieć się, jak przebiega proces wdrożenia platformy dla HR oraz zorientować się w temacie nowoczesnych narzędzi dostępnych na rynku.

Organizatorem jest HCM Deck, dostawca jednego z rozwiązań tego typu.

Wydarzenia HR: lipiec, sierpień, wrzesień

Trener kompetencji miękkich

6-7 lipca Gdańsk
12 lipca Bydgoszcz
cena: 560 zł

Dwudniowy warsztat dla wszystkich, którzy rozważają pełnienie funkcji trenera kompetencji miękkich.

HR na Deser

16 lipca 2019 Warszawa
13 sierpnia 2019 Warszawa
17 września 2019 Warszawa
bezpłatne

Meetupy z cyklu HR na Deser odbywają się w Warszawie co miesiąc. Udział w wydarzeniu jest zawsze bezpłatny.

No-Bullsh*t HR Conference

10 września 2019 Gdynia
cena: 449 zł

Konferencja HR dedykowana tym, którzy są już zmęczeni sprzedażowym charakterem wydarzeń branżowych. Organizatorzy oczekują od prelegentów solidnej wiedzy merytorycznej, nie autopromocji.

VI Kongres HR Summit

11-12 września 2019 Warszawa
cena: 1995 zł przy zakupie biletu do 5 lipca, później 2495 zł

Tematem tegorocznego kongresu jest dostrzeżenie człowieka w świecie technologii. Uczestnicy dowiedzą się, jak na nowo zdefiniować funkcję HR, dostosować działania do potrzeb i tworzyć przyjazną kulturę organizacji w dynamicznie rozwijających się firmach.

Happiness at work

19 września 2019 Kraków

To pierwsza w Polsce konferencja o tej tematycy. Na scenie wystąpią zarówno międzynarodowi eksperci, jak i polscy praktycy HR i liderzy. Wydarzenie obejmuje wykłady, warsztaty oraz networking.

BPCC HR Review

24 września 2019 Kraków
cena: bezpłatne

BPCC HR Review to cykl konferencji dotyczących sposobów na zatrzymanie dobrych pracowników w firmie, organizowany przez Brytyjsko-Polską Izbę Handlową i zrzeszone w niej firmy. Cykl został zainspirowany licznymi rozmowami z firmami brytyjskimi i nie tylko – sytuacja gospodarcza w Polsce jest bardzo dobra, mamy do czynienia z rynkiem pracownika, który obecnie znajduje pracę łatwiej niż kiedykolwiek.

Konferencja ma na celu zbadanie 3 aspektów:

  • budowania dobrej kultury organizacyjnej i wellbeingu pracownika
  • narzędzi, jakie może zastosować pracodawca, by wesprzeć motywację pracowników do pozostania w firmie
  • aspektów prawnych budowania lojalności pracownika

Podczas konferencji można też wziąć udział w badaniu dot. strategii zatrudniania i utrzymywania pracowników, będącego częścią raportu o rynku pracy, który zostanie wydany w styczniu 2020 roku.

Scena HR – 100% praktyki HR

26 września 2019 Warszawa
cena: 890-1250 zł

Wydarzenie w fomie „sceny” łączy praktykę i merytorykę HR. A to wszystko w dobrej, nieformalnej atmosferze. Co czeka na uczestników? 5 merytorycznych wystąpień, 2 warsztaty oraz zupełnie nowy format prelekcji z udziałem aktorów.

Program wydarzenia oraz listę prelegentów można znaleźć na stronie wydarzenia na Faceboku.

Kurs Moderatora Design Thinking

30 września 2019 Warszawa
cena: 4428 zł

Kurs dla specjalistów HR, którzy mają aspiracje, by prowadzić w firmie warsztaty metodą Design Thinking.

Wydarzenia HR: październik, listopad, grudzień

HR i zarządzanie ludźmi w małej firmie

1 października 2019 Warszawa
cena: bezpłatne

Warsztaty dla początkujących rekruterów, podczas których można dowiedzieć się, m.in. jak analizować potencjał pracowników (zapoznanie z wybranymi metodami DISC, Wielka Piątka, Belbin) oraz z czym wiąże się zarządzanie ludźmi. Udział jest bezpłatny!

HR (R)evolution

3 października 2019 Warszawa
cena: 350 zł

Jak kształtował się rynek HRM przez ostatnie 25 lat i w którym kierunku będzie się rozwijał?
Jak przyciągnąć najlepszych kandydatów i ich utrzymać?
W jaki sposób doskonalić środowisko pracy w dużych i heterogenicznych strukturach?

Odpowiedź na te i wiele innych pytań padnie podczas konferencji HR(revolution). Panele dyskusyjne będą prowadzone przez praktyków HR, którzy dzielić się będą swoją wiedzą i doświadczeniem.

BPCC HR Review

10 października 2019 Wrocław
22 października 2019 Poznań
cena: bezpłatne

BPCC HR Review to cykl konferencji dotyczących sposobów na zatrzymanie dobrych pracowników w firmie, organizowany przez Brytyjsko-Polską Izbę Handlową i zrzeszone w niej firmy. Cykl został zainspirowany licznymi rozmowami z firmami brytyjskimi i nie tylko – sytuacja gospodarcza w Polsce jest bardzo dobra, mamy do czynienia z rynkiem pracownika, który obecnie znajduje pracę łatwiej niż kiedykolwiek.

Konferencja ma na celu zbadanie 3 aspektów:

  • budowania dobrej kultury organizacyjnej i wellbeingu pracownika
  • narzędzi, jakie może zastosować pracodawca, by wesprzeć motywację pracowników do pozostania w firmie
  • aspektów prawnych budowania lojalności pracownika

Podczas konferencji można też wziąć udział w badaniu dot. strategii zatrudniania i utrzymywania pracowników, będącego częścią raportu o rynku pracy, który zostanie wydany w styczniu 2020 roku.

Urodziny LinkedIn Local Białystok

15 października 2019 Białystok
cena: bezpłatne

Mija już rok od pierwszego spotkania LinkedIn Local w Białymstoku. Z tej okazji w październiku odbędzie się wyjątkowe, bo jubileuszowe spotkanie. Udział jest bezpłatny – jedynym warunkiem uczestnictwa jest posiadanie konta na LinkedIn.

Komunikacja wewnętrzna jako dialog w dobie rynku pracownika

16 października 2019 Warszawa
cena: 2195 zł

Tematem konferencji jest komunikacja wewnętrzna jako dialog w dobie rynku pracownika. Spotkanie oparte będzie na case studies 11 firm, m.in. Philip Morris International, Grupa PZU, L’Oréal Polska i BNP Paribas Securities Services Poland.

HR Camp

17 października 2019 Warszawa
cena: 1600 zł

Kolejna edycja konferencji HR, która gromadzi praktyków HR i Employer Brandingu. Przestrzeń konferencyjna podzielonę jest na 5 stref: strefę wiedzy (z prelekcjami), strefy warsztatów (z 6 warsztatami tematycznymi), strefę uroczystej gali, strefę partnerów i strefę dla startupowców.

Business Collage Brunch for HR

24 października 2019 Warszawa
cena: bezpłatnie

Celem projektu było stworzenie wspólnego mianownika między działami HR, a uczniami szkół średnich oraz wyższych. Brunch w Warszawie będzie podsumowaniem rocznego cyklu spotkań, organizowanych od października 2018 w kilku miastach Polski.

HR w biznesie Techne

24 października 2019 Bydgoszcz
cena: 240 zł

To już 3. edycja konferencji HR, organizowanej w Wyższej Szkole Bankowej w Bydgoszczy. Dopłacając 100 zł do biletu, można też wziąć udział w warsztacie „Bot dla HR? Zrób to sam!” i wykonać własnego bota pod okiem specjalistów.

HR Innovations Poland

29-30 października 2019 Warszawa
cena: 1200 zł

HR Innovations Conference to 2-dniowa, pełna merytoryki konferencja. Jej celem jest promocja ciekawych rozwiązań i innowacyjnego podejścia do tematów związanych z HR. To też świetna okazja do networkingu z praktykami z branży.

Śledzisz ciekawe wydarzenia (meetupy, konferencje HR, szkolenia dla rekruterów), których brakuje na liście lub organizujesz własne? Daj nam znać w komentarzu, chętnie podlinkujemy je w artykule.

A jak już uzupełnisz swój HR-owy kalendarz, to koniecznie poznaj nowoczesne narzędzia HR, które ułatwią pracę rekrutera.

Udostępnij znajomym

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Powiązane artykuły

Publikowaliśmy dla:

Nasze artykuły
prosto na Twoją skrzynkę!