Agencja pracy Warszawa

W naszej agencji pracy łączymy naszych kandydatów z klientami, oferując firmom pomoc w znalezieniu najlepszych pracowników, a kandydatom – w poszukiwaniach przyjaznego miejsca pracy.

posrednictwo-pracy---pracownik-compressor

Usługi dla pracodawców:

Jako agencja pracy oferujemy usługi poszukiwania kandydatów do pracy stałej i tymczasowej. Nasi klienci to zarówno małe przedsiębiorstwa, którzy zlecają nam pojedyncze rekrutacje, ale też duże firmy, dla których zatrudniamy dziesiątki specjalistów.

Specjalizujemy się w:

  • rekrutacji i selekcji pracowników stałych
  • pracy tymczasowej
  • leasingu pracowniczym

Korzyści ze współpracy z agencją:

Dzięki usługom naszej agencji pracy, pracodawcy mogą zminimalizować ilość czasu i koszty przeznaczone na rekrutację i selekcję pracowników, a w przypadku elastycznych form zatrudnienia, także na obsługę administracyjno-kadrową procesów. Dzięki własnej bazie kandydatów i rozwiniętej sieci kontaktów, proces poszukiwania pracowników przez agencję pracy przebiega krócej i jest skuteczniejszy niż działania prowadzone przez wewnętrzne działy HR.

Oferty pracy dla kandydatów:

Poszukującym pracy zapewniamy dostęp do dużej liczby ofert pracy u sprawdzonych pracodawców. Wiedza o rynku i bezpośredni kontakt z pracodawcą – dzięki temu nasza agencja może skutecznie wspierać kandydatów.

Znajdziesz u nas oferty:

  • pracy tymczasowej
  • pracy stałej
  • pracy za granicą

Skontaktuj się z nami

Zobacz, co mówią o nas klienci