Prześlij nam wiadomość - odpiszemy

Agencja pracy Kraków

Pośredniczymy w zatrudnieniu pracowników stałych i tymczasowych w Krakowie i w Warszawie, gdzie mamy biura, ale także na terenie całej Polski. Rekrutujemy na stanowiska wszystkich szczebli. Działamy w pełni transparentnie i legalnie.

 

Jakie usługi oferuje nasza agencja?

Usługi dla pracodawców:

Jako agen­cja pracy oferujemy usługi pośrednictwa pracy i rekrutacji kandydatów do pracy stałej i tymczasowej. Współpracujemy z małymi i dużymi firmami zatrudniając od kilku do nawet kilkudziesięciu pracowników.

Specjalizujemy się w następujących obszarach:

  • rekrutacja i selekcja pracowników stałych
  • praca tymczasowa
  • leasing pracowniczy

Korzyści ze współpracy z naszą agencją:

Dzięki usługom naszej agencji pracy, pracodawcy mogą zminimalizować ilość czasu i koszty przeznaczone na rekrutację i selekcję pracowników, a w przypadku elastycznych form zatrudnienia, także na obsługę administracyjno-kadrową procesów. Dzięki własnej bazie kandydatów i rozwiniętej sieci kontaktów, proces poszukiwania pracowników przez agencję pracy przebiega krócej i jest skuteczniejszy niż działania prowadzone przez wewnętrzne działy HR.

Szukasz pracy w Krakowie?

Poszukującym pracy zapewniamy dostęp do dużej liczby ofert pracy u sprawdzonych pracodawców. Wiedza o rynku i bezpośredni kontakt z pracodawcą – dzięki temu nasza agencja może skutecznie wspierać kandydatów.

Znajdziesz u nas oferty:

  • pracy za granicą
  • pracy tymczasowej
  • pracy stałej

Skontaktuj się z nami

Nasi klienci

Dowiedz się więcej o współpracy z agencją

Wyślij do nas zapytanie

Dodatkowe pytania (nie musisz na nie odpowiadać, ale przyspieszy to obsługę Twojego zapytania):

Dodatkowe pytania (nie musisz na nie odpowiadać, ale przyspieszy to obsługę Twojego zapytania):