Róża Pęczek

Recruitment Specialist

Dlaczego tu pracujesz?
Praca w obszarze HR jest nie tylko zgodna z kierunkiem ukończonych przeze mnie studiów, ale - co ważniejsze - z obszarem moich zainteresowań. Dlatego gdy tylko pojawiła się oferta pracy w Jobs Plus, nie wahałam się długo. Przyjazna rozmowa rekrutacyjna utwierdziła mnie w przekonaniu, że to właśnie tutaj chcę stawiać pierwsze kroki w zawodzie rekrutera.

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?
Różnorodność. Każdy dzień przynosi nowe wyzwania, co sprawia, że w mojej pracy nie wieje nudą. Co więcej, cały czas mogę szlifować swoje umiejętności i uczyć się nowych rzeczy, dzięki czemu nie stoję w miejscu.

Co jest Twoją najmocniejszą stroną?
Zdecydowanie zaangażowanie! A także łatwość nawiązywania kontaktów i przede wszystkim indywidualne podejście do każdego człowieka. Umiem dopasować ofertę do poszczególnych kandydatów, a to ułatwia mi codzienną pracę. Czasami przydają się również stalowe nerwy :)

Co wyróżnia Jobs Plus spośród innych firm?
Przede wszystkim przyjazna atmosfera. Nie ma tu korporacyjnych zasad, co sprzyja dobrej komunikacji opartej na wzajemnej pomocy i szacunku. To bez wątpienia przekłada się na dobre i przede wszystkim długotrwałe relacje zarówno z Klientami, jak i Kandydatami.

roza.peczek@jobsplus.pl