Paulina Zaranek

Recruitment Specialist

Dlaczego tu pracujesz?

Swoją przygodę na stanowisku Rekrutera rozpoczęłam już podczas studiów kierunkowych, kiedy pracowałam w dziale rekrutacji w branży IT. Chęć dalszego rozwoju i doskonalenia kompetencji spowodowała, że pracę w wewnętrznym dziale HR zamieniłam na pracę w agencji rekrutacyjnej. 

Pracuję w Jobs Plus, ponieważ mam tu doskonale możliwości rozwoju i dużo swobody w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych. Mimo tego, że pracowałam w zupełnie innej branży Aneta i Kasia – nasze specjalistki od rekrutacji – dały mi szansę i tak oto znalazłam się w Jobs Plus.

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?    

Przede wszystkim kontakt z ludźmi i różnorodność pracy. Każdy dzień w pracy Rekrutera jest inny. Nigdy nie wiadomo kogo się spotka i z kim nadarzy się okazja do rozmowy.

Najwięcej satysfakcji sprawia mi odnajdywanie odpowiednich ludzi na odpowiednie stanowiska, rozmowa z kandydatami, a w rezultacie ich zatrudnienie.

Co jest Twoją mocną stroną?

Przede wszystkim cierpliwość, empatia oraz profesjonalne podejście. Każdego Kandydata traktuję indywidualnie. Potrafię budować relacje, a jako osoba jestem ambitna i nigdy się nie poddaję. Powierzone zadania wykonuję od początku do końca.

Jak sądzisz, co wyróżnia Jobsa?

Atmosfera, duża samodzielność oraz zgrany zespół, który tworzą ludzie młodzi, pełni energii i chętni do działania. Jobs Plus to miejsce przyjazne również Kandydatom i Klientom, dla których jesteśmy zawsze dostępni i którym staramy się pomóc w jak najlepszy sposób. 

paulina.zaranek@jobsplus.pl