Marta Sobczak

Sales Specialist

Dlaczego tu pracujesz?

Zawsze chciałam pracować w obszarze HR, potem pojawiło się ciekawe ogłoszenie, miłe spotkanie rekrutacyjne, fajne początki. A teraz, gdy już tu jestem, widzę wysiłek i zaanagażowanie każdej z osób pracujących przy procesach i zwyczajnie miło mi się pracuje w takim zespole.

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Pracę nad ciekawymi projektami rekrutacyjnymi, np. dla Klientów zagranicznych szukających pracowników w Polsce, możliwość pracy i pozyskania Klientów z różnych branż. Lubię też spotkania w Izbie Francuskiej, z którą współpracujemy biznesowo. I doceniam proste przyjemności, jak to, że w czasie wykonywania swoich zajęć mogę się napić świetnej czarnej kawy.

Co dajesz od siebie w pracy?

O, to trudne pytanie – chyba pozytywny upór: staram się utrzymać kontakt, dbam o relacje, wracam do potencjalnego Klienta co jakiś czas. Pamiętam o ludziach, z którymi się spotykam i to często owocuje ciekawą współpracą.

Co wyróżnia Jobsa spośród innych firm?

Na pewno to, że całym sercem angażujemy się w prowadzone procesy. Rekrutacja czy przekazanie Kandydatów nie jest dla nas kolejnym zadaniem do odhaczenia, ale analizujemy wszystkie aspekty procesu, staramy się spełnić oczekiwania Klienta i jednocześnie dbać o naszych Kandydatów.

marta.sobczak@jobsplus.pl