Marcin Starzyk

Recruitment Specialist

Dlaczego tu pracujesz?

Dział HR był związany z kierunkiem moich studiów, gdy zobaczyłem treść ogłoszenia od razu pomyślałem, że muszą pracować tu pozytywni ludzie nastawieni na współpracę i chęć do działania!

Co lubisz w swojej pracy?

Przede wszystkim różnorodność procesów rekrutacyjnych sprawia, że każdy dzień w Jobsie niesie za sobą nowe wyzwania, a co za tym idzie doświadczenia. Możliwość odnalezienia się na międzynarodowym rynku pracy daje mi poczucie satysfakcji z poszerzania kompetencji zawodowych. Pomoc drugiemu człowiekowi w odnalezieniu upragnionego zatrudnienia niesie największą radość ;)

Co dajesz od siebie w pracy?

Do każdego kandydata staram się podchodzić indywidualnie, tak aby w trakcie rozmów żadne z nas nie czuło się skrępowane. Powiedzmy, że współpraca z kandydatami bywa podobna do wspólnego spędzania czasu w kawiarni, gdzie liczy się otwartość w relacjach. Poza tym sądzę, że charakteryzuje mnie analityczne podejście, umiejętność słuchania drugiego człowieka, bynajmniej nie chodzi mi tu o dobry słuch i codzienne jedzenie pączków z przydrożnego sklepu.

Co wyróżnia Jobsa?

W Jobsie zawsze możesz liczyć na obustronną pomoc, nie ma tu spięć ani rywalizacji. Po prostu stanowimy zgrany zespół!

marcin.starzyk@jobsplus.pl