Magdalena Maraszkiewicz

Key Account Manager

Dlaczego tu pracujesz?

Wszyscy mówią o atmosferze, to i ja o niej powiem. Lubię też różnorodność obowiązków, bo jest to miejsce, w którym można dzielić się swoimi pomysłami, które często są wdrażane. No i kawa jest dobra.

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Kontakt i poznawanie nowych ludzi – nasi Klienci to osobowości, każdy czymś się wyróżnia i uwielbiam to w mojej pracy. Podoba mi się, że to nie jest taka szybka sprzedaż, ale budowanie prawdziwych relacji, doradztwo biznesowe. I to, że pracujemy zespołowo, co przynosi nam niezłe efekty.

Co dajesz od siebie w pracy?

Staram się być otwarta i do każdego rozmówcy podchodzić indywidualnie. Wydaje mi się, że dobrze znam swoich Klientów i zależy mi na tym, by czuli się wyjątkowi. Jestem odporna na stres, to się przydaje zwłaszcza pod koniec miesiąca, gdy przygotowujemy rozliczenia. Mam też dobrą organizację pracy… no dobra, tu chyba przesadziłam.

Co Twoim zdaniem wyróżnia Jobsa spośród innych firm?

Elastyczność i atmosfera. Wyjaśnię, że chodzi o wyjątkowy mix osobowości i ich ciekawe pomysły. Stawiamy na ciągły rozwój i podążamy za aktualnymi trendami w pozyskiwaniu Kandydatów i Klientów, to też jest fajne.

magdalena.maraszkiewicz@jobsplus.pl