Katarzyna Kluska

Deputy HR Manager

Dlaczego tu pracujesz?

To miejsce, gdzie mogę rozwinąć skrzydła: mam dużą swobodę działania, szeroki zakres obowiązków i realny wpływ na kształt firmy.

Co lubisz w swojej pracy?

Kontakty z ludźmi. Sukcesy, z których cieszę się nie tylko ja, ale i Kandydaci, którzy dzięki mnie znajdują fajną pracę. Różnorodność zadań i obowiązków, dynamiczne i nieprzewidywalne zadania, które nie pozwalają na nudę i wypalenie (nie wiem co będę robić za tydzień, kogo rekrutować, z kim rozmawiać, co się wydarzy i jakie problemy trzeba będzie rozwiązać).

Co dajesz od siebie w pracy?

Zaangażowanie i chęć doprowadzenia wszystkich spraw do końca. Elastyczność i łatwość budowania kontaktu z Klientami i Kandydatami. Chęć dzielenia się swoją wiedzą i poczucie odpowiedzialności za to, co robię.

Co wyróżnia Jobsa?

Niezastąpiona atmosfera i relacje łączące współpracowników i przełożonych. Jobs Plus to mała firma, która daje duże możliwości rozwoju, bo wszystko co się dzieje, dzieje się za naszą sprawą ;) Nie ma biurokracji i zbędnych formalizmów, a każdy z nas może się dużo nauczyć, bo często musi radzić sobie w nowych sytuacjach, w których nikt nie da nam gotowego rozwiązania.

katarzyna.kluska@jobsplus.pl