Leasing pracowniczy

W przypadku tej usługi znajdujemy dla Ciebie pracowników, podpisujemy z nimi umowę cywilnoprawną i oddelegowujemy ich do pracy w Twojej firmie. Zajmujemy się wszelkimi formalnościami, w tym wypłatą wynagrodzenia i odpowiadamy przed instytucjami rynku pracy.

Dlaczego warto?

  • szybko zrekrutujemy kandydatów i oddelegujemy ich do pracy w Twojej firmie
  • przedstawimy czytelną i jasną wycenę z pełną symulacją kosztów – od początku wiesz ile zapłacisz
  • zajmiemy się sprawami kadrowo-administracyjnymi (wypłata wynagrodzenia, składki)
  • pomożemy Ci maksymalnie obniżyć koszty zatrudnienia
  • wyjaśnimy wszystkie wątpliwości i odpowiemy na każde pytanie
Wyślij do nas zapytanie

Dodatkowe pytania (nie musisz na nie odpowiadać, ale przyspieszy to obsługę Twojego zapytania):

Jak będzie wyglądać nasza współpraca?

01

Przygotujemy ofertę

W ciągu 24h otrzymasz ofertę i konkretne informacje dotyczące kosztów i terminów. Ile kosztują nasze usługi? Cena zależy od stanowiska, liczby pracowników, których dla Ciebie zatrudnimy, planowanej długości współpracy, itd.

02

Pozyskamy osoby do pracy

Zaraz po podpisaniu umowy zaczynamy szukać pracowników. W wielu przypadkach przedstawiamy kandydatów od razu, bo mamy ich w swojej bazie. Ile to potrwa? Wszystko zależy od tego, czy poszukujesz kogoś o unikalnych umiejętnościach, jakie proponujesz warunki zatrudnienia, itd. Zwykle trwa to od kilku do kilkunastu dni.

03

Dbamy o formalności

Zadbamy o wszystkie sprawy administracyjno-kadrowe, a jeśli stanowisko tego wymaga przeprowadzimy też badania lekarskie. Jeśli pracownik zachoruje zastąpimy go jak najszybciej: skorzystamy z aktualnej bazy, zadzwonimy do dodatkowych kandydatów i byłych pracowników.

04

Zajmiemy się zmianami w zatrudnieniu

Chcesz zwiększyć lub zmniejszyć ilość pracowników? Wystarczy telefon, a my zajmujemy się resztą. W leasingu pracowniczym podpisujemy umowy zlecenia, co pozwala maksymalnie skrócić okres rozstania i ułatwia pozyskiwanie nowych osób do pracy.

05

Prześlemy jasne rozliczenie

Przyjmujemy dwa systemy rozliczeń – PLN netto / za godzinę pracy lub PLN netto / za miesiąc. Na koniec miesiąca wysyłamy do twojej akceptacji przejrzyste zestawienie wszystkich kosztów. Wystawiamy jedną fakturę, zdejmujemy ci kłopot z głowy.

Leasing pracowniczy

Rola Agencji

oddelegowanie pracowników zatrudnionych przez agencię Twojej pracy

Podstawa
zatrudnienia

ustawa o zatrudnieniu pracowników tymczasowych

Typ umowy
pracownika

umowa o pracę

Typ pracy

praca sezonowa

Typ rozliczenia

co miesięczna wypłata

Rola Agencji

Podstawa
zatrudnienia

Typ umowy
pracownika

Typ pracy

Typ rozliczenia

oddelegowanie pracowników zatrudnionych przez agencię Twojej pracy

ustawa o zatrudnieniu pracowników tymczasowych

umowa o pracę

praca sezonowa

comiesięczna wypłata

Najczęściej zadawane pytania:

Nie, ponieważ zatrudniamy ich na podstawie umowy zlecenia. Jednak jeśli uznasz, że powinni mieć takie prawo, zawrzemy w umowie odpowiednią klauzulę.

Jak najbardziej, szczegóły ustalimy na życzenie. Możemy np. oddelegować przedstawiciela naszej firmy do spotkań z pracownikami. Wypracowaliśmy efektywny system komunikacji z pracownikami, jesteśmy zawsze pod telefonem i mailem.

Przyjmujemy dwa systemy rozliczeń – stawka pln netto/h lub pln netto/m-c. Fakturę wystawiamy raz w miesiącu, z 7-dniowym terminem płatności. Krótki okres wynika z naszych zobowiązań wobec pracowników, którzy czekają na swoje wynagrodzenie.

Nie mamy z góry ustalonej marży. Koszty naszej marży ustalamy za każdym razem indywidualnie biorąc pod uwagę stanowisko, ilość pracowników czy długość naszej współpracy.

Na koszty składają się: wynagrodzenie pracownika netto (ponieważ to my wypłacamy pracownikom wynagrodzenia), składki z tytułu ZUS, podatek dochodowy z tytułu umowy, marża agencji, VAT i opcjonalnie koszt badań pracownika.

W przypadku leasingu zatrudniamy pracowników w oparciu o umowę zlecenia, a w przypadku pracy tymczasowej – umowy o pracę. Leasing pracowniczy polecany jest w przypadku krótkich zleceń (inwentaryzacja, budowa).

Powiedz nam, kogo szukasz
Wyślij do nas zapytanie

Dodatkowe pytania (nie musisz na nie odpowiadać, ale przyspieszy to obsługę Twojego zapytania):

Szukasz pracowników?

Bezpłatnie wycenimy dla Ciebie usługę rekrutacji lub pracy tymczasowej.