Anna Jakubowska

Recruitmet Specialist

Dlaczego tu pracujesz?
Po zakończonych studiach szukałam pracy w dziale HR.  Na moje szczęście pojawiła się oferta Jobsa, następnie dwie fajne rozmowy rekrutacyjne i oto jestem. Od razu poczułam pozytywne wibracje, mam nadzieje, że ze wzajemnością :)

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?
W tej pracy cenię sobie to, że mam realny wpływ na życie drugiego człowieka. Kiedy słyszę radość w głosie kandydata, po tym jak pomogłam mu podjąć pracę czuje, że naprawdę robię coś wartościowego. Co więcej, daje mi ona możliwość rozwoju osobistego, wiele się uczę, mam ciekawe wzorce do naśladowania i super towarzycho!

Co jest Twoją najmocniejszą stroną?
Hmm.. upór w dążeniu do obranego celu i otwartość dla każdego kandydata. Staram się, aby każda z osób starających się o pracę czuła się doceniona i została potraktowana z szacunkiem, czego sama także oczekuje. Do tego można jeszcze dodać znajomość języka francuskiego, który towarzyszy mi w codziennej pracy. 

Co wyróżnia Jobs Plus spośród innych firm?
Jobs Plus to miks profesjonalistów, znających branżę HR od lat, ze „świeżynkami”, czyli osobami, które stawiają swoje pierwsze kroki jako rekruterzy. Taka mieszanka bardzo dobrze współgra na co dzień. Firma daje szansę rozwoju nie tylko osobom z doświadczeniem, co jest bardzo ważne. Fajna atmosfera przekłada się na pracę, dając satysfakcję i spełnienie wszystkim osobom zaangażowanym w procesy rekrutacji. 

anna.jakubowska@jobsplus.pl