Aleksandra Dyka

Recruitment Specialist

Dlaczego tu pracujesz?

To praca zgodna z kierunkiem moich studiów, a zatem również z moimi zainteresowaniami i pasją. O Jobsie usłyszałam jeszcze na studiach, więc kiedy po ich ukończeniu szukałam miejsca na dobry start, wybór padł na Jobsa. Fajna współpraca zaowocowała podjęciem zatrudnienia. I oto jestem, i sądzę, że wszyscy są zadowoleni!

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

W mojej pracy lubię kontakt z innymi ludźmi i możliwość poznawania drugiego człowieka. A najbardziej uwielbiam sytuacje, w której Kandydat cieszy się, gdy przekazuję mu informację o pozytywnym dla niego zakończeniu procesu rekrutacyjnego. Chyba wszyscy to lubimy!

Co dajesz od siebie w pracy?

Nie jest łatwo odpowiedzieć na takie pytanie, ale chyba łatwość w nawiązywaniu kontaktów, kreatywność, zdolność kojarzenia faktów i dobrą pamięć. Dziwne rzeczy się czasem przydają w naszej pracy!

Co Twoim zdaniem wyróżnia Jobsa spośród innych firm?

Bardzo lubię to, że możemy na siebie liczyć. Gdy czegoś nie wiem albo nie jestem pewna, potrzebuję pomocy – zawsze mogę polegać na współpracownikach. Wydaje mi się, że Klienci i Kandydaci również na tym korzystają, bo nigdy nie dajemy im odczuć, że mamy dużo pracy, nie odsyłamy ich bez pomocy, nie każemy im czekać. Zresztą, jeśli sam otrzymujesz wsparcie, chętnie udzielasz go innym.

aleksandra.dyka@jobsplus.pl